Telefon

+90 312 286 80 81

info@fidanaykocluk.com

leylafidanay@fidanaykocluk.com

Eğitim Koçu

Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra çılgınca sevdiği ve taaa minicikken bile hayalini kurduğu öğretmenlik mesleğine başladı. Kelimelere, çocuklara, öğretmeye aşıktı. 

Yaşasındı,oleydiii…De bir süre sonra “Sanki bir şey eksik? Tam olarak tatmin olamıyorum? Napsam, napsamm…vb.” sorgulamaları başladı. Kafada deli sorularla hayatta yol alıp dururken köşe başından karşısına bir yaşam koçu çıktı. Keyifli seanslar, paylaşımlar sonunda eksik parça bulunmuştu. Öğrencilerin ruhlarına dokunabileceği, onlara yol arkadaşlığı yapabileceği yeni bir alan buldu kendine. 2012 yılından itibaren profesyonel öğrenci koçu olarak çalışmaya başladı. 

Özel ilgi alanı olarak üstünzekalı çocukların eğitimiyle ilgili alanında en uzman kurumlardan biri olan Necate Baykoç Bilim Merkezi‘nden eğitimler aldı. Alet çantasını zenginleştirmek adına “Anlayarak Hızlı Okuma Eğitici Eğitmenliği” sertifikası alarak bu alanda “Anlayarak Hızlı Okuma” isimli bir kitap yazdı. 

Öğrenci koçluğunu drama, nlp gibi uygulamaya dönük tekniklerle zenginleştiren Özlem Kavuran bireysel seanslar yapmakla birlikte birçok özel ve devlet kurumunda öğretmenlere, velilere ve öğrencilere yönelik “iletişim, hedef belirleme, motivasyon, sorun çözme teknikleri” gibi birçok konuda seminerler vermektedir.

Takip Et!