Telefon

+90 312 286 80 81

info@fidanaykocluk.com

leylafidanay@fidanaykocluk.com

Fidanay Öğrenci Koçluğu ve Gelişim Akademisi

Ülkemiz insanının dünyanın değişen dinamiklerine ayak uydurabilmesini, evrensel çözümler sunmasını, potansiyelini açığa çıkarabilmesini, çözüm geliştirebilmesini sağlayan bilinçli bireyler yaratan ve onları daha iyiye taşıyan bir destekçidir.

VİZYONUMUZ

Mutlu çocuklar, huzurlu anne ve babalar ve potansiyelini en üst düzeye çıkartmak isteyen bireylerle birlikte yürüyerek kişisel gelişim alanında Ankara’nın önde gelen firması olmak. 

MİSYONUMUZ

Farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunu bilerek, yaşamına dokunduğumuz her insanın özel ve her şeyiyle bir bütün olduğunu kabullenip kişilerin farkındalıklarını arttırarak potansiyellerini en üst düzeyine çıkartıp her alanda başarıya, mutluluğa ve sevgiye ulaşmalarına destek oluyoruz. 

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk: İşini en iyi yaparak yapana duyulan saygı. 

Dürüstlük: Amacımız. 

Öze saygı: Yaradan’a, onun yarattıklarına ve potansiyellerine saygı. 

Yaratıcılık: Üretmenin kutsallığına saygı.

Bütüne Hizmet: Her insanda var olan potansiyelini açığa çıkarmak ve bu potansiyeli insanlık yararına kullanmasını sağlayarak bütüne hizmet anlayışı.

Farkındalık: Öz değerlerine ulaşacak kişilerin potansiyellerini artırması.

Fidanay Koçluk, Koçluk Platformu Derneği İlk Kurumsal Üyesidir.

Proje Ortaklarımız :
Koçluk Platformu DerneğiDördüncü Boyut AkademiÇadem PsikolojiTOÇEVMizaç HaritaTÜZDEV Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Çocuk Dostu Şehir Ankara)Başkent Örnek KolejiKaynak Koleji1001 Akademi

Takip Et!