Telefon

+90 312 286 80 81

info@fidanaykocluk.com

leylafidanay@fidanaykocluk.com

Yaradanın sunduğu kutsal doğamızı ortaya çıkarmak için hayat bize sayısız fırsatlar sunar. Bu fırsatlar genellikle, sıkıntılar yaşadığımız zamanlarda ortaya çıkar. Böyle zamanlarda, içsel dünyamızı keşfetmek ve gerçek benliğimizle, karanlığımız kadar ışığımızla, kayıplarımız kadar kazançlarımızla, üzüntülerimiz kadar sevinçlerimizle tanışma sürecini başlatmamız gerekir. Üzüntülerimiz; üzerinde düşündüğümüzde ve kabul ettiğimizde, spiritüel yönlendiricimiz olur. Yeni başlangıçlara ilham olurken, duygusal özgürleşme, ruhsal bağımsızlık sağlar. Ancak bu armağanı elde etmek için bir kriz ya da şiddetli bir acı beklemek zorunda değiliz. Olanaksız gibi görünen duvarı aşmanın başka yolları da vardır. Bu yol belki de yıllardır kaçtığımız, üzerini örttüğümüz duygu ve deneyimlerimizi sindirmemize yardımcı olacak, hayatımız için mümkün olan her şeyi ortaya çıkararak, bizi gerçek benliğinizin enginliğine taşıyacak olan bilinçaltı temizliğidir.
Eğer siz de bilinçaltınızı yeniden düzenlemek, ruhunuza odaklanmak, kalbinizden güç almak istiyorsanız üçüncüsünü okuduğunuz yazı dizimi takip edin.
Bunu sağlamanın ön koşulu iç dünyanızla buluşmanız, içsel yolculuğunuza yirmi bir gün hayatınızın sadece yirmi bir gününü adamanızdır. Bu çok kısa bir süre, ama karşılı¬ğında elde edecekleriniz paha biçilemez. Bilincinizi temizleme cesaretini gösterdiğinizde, sevgi, merhamet, neşe ve huzur duygularına ulaşacaksınız. İlhamın, yaratıcılığın ve ruhunuzun dehasının size gelmesine izin vereceksiniz. Bilinciniz net olduğunda, kendinizi devam ettirmek ve iyi hissetmek için ihtiyacınız olan tek şeyin sadece dışarıda değil, aynı zamanda içinizde de var olduğunu fark edeceksiniz.
Eğer bilinçaltınızı temizlemeye kararlıysanız, bunun sebebi büyük olasılıkla, şu an yaşadığınızdan daha fazlası olduğunu hissediyor olmanızdır. Artık yaşamınızın herhangi bir alanında sıradanlık söz konusu değil, çünkü ya ıstırabınız çok büyük ya da her şeye sahip olma arzunuz çok baskın. Daha çok istiyorsunuz, daha fazlasını hak ettiğinizi biliyorsunuz. Elde edemediğiniz bir şeyler olduğunun farkındasınız ve bunu almaya hazırsınız. Dolayısıyla bugün gücünüzü dış dünyadan geri almanız, içinize döndürmeniz ve sizi harekete geçiren özünüzle yeniden bağlantı kurmaya başlamanız için harika bir gündür. Bu yapılandırılmış, özel programla kendi bilincinizi karmaşalardan arındırabilir, derin benliğinize ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takip Et!